Dostawy codziennie do godziny 8:00. Sprawdź strefy dostaw!

W pierwszej kolejności należy ustalić, która z naszych diet pudełkowych odpowiada celowi, który chcesz osiągnąć.
Wśród najpopularniejszych celów znajduję się: chęć zrzucenia zbędnych kilogramów (dieta Slim lub dieta Keto), chęć zbudowania masy mięśniowej (dieta Sport), chęć utrzymania aktualnej masy ciała i zmiana nawyków żywieniowych na lepsze (dieta Standard), chęć ograniczenia produktów mięsnych (dieta Wege) lub chęć poprawienia parametrów związanych z gospodarką węglowodanową (dieta Low IG).

Kolejnym etapem jest wybór kaloryczności. Jeśli masz wątpliwości, jaka kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z naszym dietetykiem pod numerem telefonu +48 513-337-077.

Każda z naszych diet pozwoli na zrzucenie zbędnych kilogramów. Efekt redukcji masy ciała można osiągnąć przede wszystkim poprzez deficyt kaloryczny. Ważne więc jest odpowiednie dopasowanie kaloryczne diety.

Aby uniknąć efektu jo-jo, spadek masy ciała powinien wynosić maksymalnie 1 kilogram na tydzień.

Oferujemy bezpłatne konsultacje telefoniczne z naszym dietetykiem w celu dobrania odpowiedniego rodzaju diety oraz ilości kalorii. Konsultacje możliwe są od poniedziałku do soboty w godzinach 8:30-16:30 pod numerem telefonu +48 513-337-077 lub mailowo kontakt@dietymelona.pl.

Dokładniejsze konsultacje dietetyczne możliwe są po złożeniu zamówienia (nie dotyczy zestawów testowych).

Nasze diety są odpowiednio bilansowane pod kątem kaloryczności oraz makro- i mikroskładników. Nie ma możliwości wykluczenia poszczególnych produktów z diety.

Możesz zamówić dietę pudełkową nawet na 1 dzień. Sam decydujesz na ile i w jakie dni będziemy dostarczać Ci nasz catering!

Dietę pudełkową możesz zamówić, wstrzymać lub wznowić z dwudniowym wyprzedzeniem, tj.:

  • zamówienie na poniedziałek należy złożyć do piątku do godz. 14:00
  • zamówienie na wtorek należy złożyć do soboty do godz. 14:00
  • zamówienie na środę należy złożyć do poniedziałku, do godz. 14:00
  • zamówienie na czwartek należy złożyć do wtorku, do godz. 14:00
  • zamówienie na piątek należy złożyć do środy, do godz. 14:00
  • zamówienie na sobotę i niedzielę należy złożyć do czwartku, do godz. 14:00

Tak, jeśli składasz zamówienie przez naszą stronę internetową lub aplikację mobilną, otrzymasz automatycznie jego potwierdzenie, także w wiadomości mailowej.

Zamówienia na dietę pudełkową przyjmujemy z 2-dniowym wyprzedzeniem, ponieważ pozwala nam to zamówić dokładną ilość składników potrzebnych do przygotowania posiłków. Ograniczamy w ten sposób marnowanie żywności.

Tak, masz możliwość zrezygnowania z zamówienia. Aby to zrobić, prześlij nam wiadomość mailową na adres kontakt@dietymelona.pl. Po ustalaniu szczegółów, zwrot zostanie wykonany w ciągu 14 dni roboczych.

Oczywiście, możesz to zrobić w dowolnym momencie trwania zamówienia. W przypadku wybrania pakietu o wyższej wartości cenowej, wymagana będzie dopłata. W przypadku zmiany zamówienia na dietę o niższej wartości cenowej – zwrócimy różnicę wynikającą z cennika lub będzie można wykorzystać ją w przyszłym zamówieniu.

Catering dietetyczny Diety Melona dostarczamy na terenie całej Polski. Lista miejscowości dostępna jest na naszej stronie internetowej, w zakładce „dostawa”. Po wpisaniu kodu pocztowego dowiesz się, czy Melon dostarcza do Ciebie swoje diety.

Dostawy cateringu dietetycznego realizujemy od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy zarówno zestaw na sobotę, jak i niedzielę. Godziny dostaw różnią się w zależności od regionu dostawy. W celu ustalenia w jakich godzinach odbywa się dostawa, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Tak, dostawa jest płatna 8 zł za każdy dzień diety. W przypadku zamówienia dwóch lub więcej diet pod ten sam adres, dostawa liczona jest tylko raz.

Współpracujemy z zewnętrzną firmą transportową, przez co nie mamy możliwości udostępniania numerów kontaktowych bezpośrednio do kurierów.

Jak najbardziej, zmiana adresu dostawy diety pudełkowej jest możliwa przez nasze Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu: +48 513-337-077 lub mailowo: kontakt@dietymelona.pl, maksymalnie do godziny 10:00 dnia poprzedzającego dietę.

Płatność za catering dietetyczny Diety Melona możliwa jest jedynie poprzez płatności online. Zamówienie można opłacić przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem platformy Blue Media (szybki przelew, blik, płatność kartą).
Jeśli wybierasz płatność przelewem, prosimy o przesłanie nam potwierdzenia przelewu na maila kontakt@dietymelona.pl.

Możliwa jest dostawa jednego zestawu testowego dla każdego z Klientów.

Oczywiście, zarówno nasze posiłki, jak i pojemniki, dostosowane są do podgrzewania mikrofalówce. Pamiętaj jednak o zdjęciu lub nakłuciu folii.
W przypadku chęci podgrzania dań w piekarniku, należy przełożyć je do naczyń do tego przeznaczonych.

Nie dokładamy plastikowych sztućców automatycznie do naszych toreb.

Informacje o aktualnych promocjach znajdują się na naszych social mediach – Facebooku oraz Instagramie lub na stronie głównej naszego cateringu dietetycznego.

Oczywiście, w tym celu prosimy o wprowadzenie danych do faktury podczas składania zamówienia.
Zgodnie z aktualnymi przepisami, zgłoszenie chęci otrzymania faktury musi nastąpić przed wystawieniem paragonu, w związku z czym późniejsze prośby o fakturę nie będą uwzględniane.

Tak! Aby zamówić dietę dla innej osoby, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia szczegółów.